חלומות מתגשמים?

כשאני שומעת את המילה "חלומות" זה נשמע לי גדול , זאת אומרת, שצריכים להיות לי חלומות גדולים כמו : לטוס לחו"ל לתקופה, להרוויח מיליון שקל (או דולר מה שבא לכם) ועוד אבל אם אין לי חלומות כאלה? ובעצם למה לחשוב בגדול? למה לא להגשים קודם את החלומות "הקטנים" או בכלל לקרוא להם מטרות ולא חלומות , אולי יהיה יותר קל להגשים אותם?
ברגע שנשנה את הגישה לגבי חלומות או מטרות ונבין שלא חייב להתמקד בדברים הגדולים אלא בדברים שקורים לנו ביום יום , כמו – למצוא זוגיות, ללמוד לרקוד סלסה למשל ואפילו דבר "קטן", כמו להתחיל לחיות בחיים של אורח חיים בריא , נוכל להיות ממוקדים ונוכל באמת להגיע לאותן מטרות ונחווה הצלחות שיגרמו לנו להיות מאושרים בחיים שלנו, שקורים עכשיו.
אם נסתכל רק על הדברים הגדולים, למשל- להרוויח מיליון שקל, לפעמים זה לא נראה ריאלי ושאנחנו מתחילים להבין שאולי זה לא ייקרה אנחנו נרגיש מאוכזבים ומתוסכלים ואז לא נהיה אופטימיים לגבי הגשמת החלומות הגדולים ובטח לא הקטנים.
מה שאפשר לעשות זה להסתכל על החיים שלנו היום ולראות איפה אפשר להגשים חלומות קטנים- יכול להיות שלא נצליח (קורה ), יכול להיות שנצליח בגדול ויכול להיות שדרך אותו חלום נגיע לחלום אחר שהוא יהיה חלום מדויק יותר, נכון יותר ובכלל אותו רצינו מלכתחילה.
האם אתם מהאנשים שחולמים בגדול ונשארים בחלום או שאתם מהאנשים שרואים את החלומות כמטרות ושואפים להגשים אותם, ולא משנה אם הם גדולים או קטנים?
החיים קורים עכשיו! לא באיזושהי פנטזיה אלא בחלומות "הקטנים" שמתגשמים כל יום מחדש.

השארת תגובה