אודותי

נעים להכיר, שמי עינבר שוחט.
את העסק שלי הקמתי אחרי תהליך אישי , משפחתי וזוגי שעברתי במשך השלוש השנים האחרונות. השליחות שלי זה לעזור לאנשים להבין, להחליט וליצור מציאות חדשה בחיים על מנת ליצור חיים שמחים ומאושרים יותר ממקום של הבנה כי אפילו השינוי הקטן יכול ליצור מציאות חדשה וטובה יותר. בנוסף אני מלווה הורים לילדים עם צרכים מיוחדים לקבל את המצב המשפחתי החדש, הזוגי החדש, ואת הילד החדש שנולד מחדש לתוך אבחנה ללקות כזו או אחרת.
האני מאמין שלי זה שאפשר לבחור לחיות חיים כרגיל למרות האתגרים שעומדים בפנינו ואינם מפסיקים להגיע תוך כדי שגרת החיים.

עינבר שוחט

אז מאיפה הכל התחיל ?

ב19.5.12 נולדו ילדיי, עידו ויעל בשבוע 26 עקב רעלת הריון מאוד חמורה שלי ואז גם אימא עינבר נולדה – אימא טרייה שהתחילה את חיי האימהות שלה במאבק על חיי הילדים ועל שמירת השגרה כדי לשרוד.
אחרי בערך 2.5 שנים,, נולדתי מחדש יחד עם ילדיי לחיים של הצרכים המיוחדים עם אבחון הילדים.
עידו- מאובחן עם מוגבלות שכלית התפתחותית ואוטיזם בתפקוד נמוך.
יעל- מאובחנת עם הפרעת קשה וריכוז לאחר עבודה קשה והשגת המטרה של יציאה מהעיכוב השפתי אותו אבחנו בגיל שנתיים וחצי.
חייתי במשך כמעט 4 שנים על טייס אוטומטי, חייתי אבל לא ממש הייתי נוכחת בחיים פשוט רציתי לשרוד עוד יום ועוד יום- הראש היה עסוק בטיפול בילדים והתמודדות עם דיכאון וחיים חדשים שלא ידעתי כמותם קודם- התמודדתי עם "אובדן הילד המושלם" , זוגיות שהתפוררה ותחושת לבד עמוקה.

מתוך רצון של התפתחות אישית, הלכתי ללמוד אימון ונפתח בפניי עולם מופלא של תהליך שאיפשר לי לראות מי אני באמת – מה מעכב אותי ומה מקדם אותי להשגת המטרות שלי בחיים ולהגיע לחיים שהם "וואוו" ובעצם לגלות שכל הפתרונות נמצאים בתוך תוכנו. תהליך האימון איפשר לי להתמודד עם האבל אותו חוויתי בעקבות האבחנות של הילדים ואפשר לי להגיע לתובנות לגביי החיים האישיים והמקצועיים שלי.

סיימתי את קורס האימון בהצטיינות מטעם היחידה ללימודי חוץ במכללת אשקלון.
אני חברת הנהלה וגזברית סניף אקים אשקלון.
אני בחרתי וממשיכה לבחור לחיות את החיים כרגיל! ואני מעבירה הלאה להורים ואנשים איך אפשר לחיות את החיים כרגיל.